• Automatická aktualizace e-shopu
  • Hromadné úpravy produktů
  • Xml všech dodavatelů na jednom místě
  • Úpravy vzhledu e-shopu umíme také
  • Neomezené množství dodavatelů
Updater NG

Čas, hlavně čas

Updater NG

Především obrovskou úsporu času. Což je pro každého e-shopaře drahocená a nedostatnová veličina. Představte si, že by jste museli, minimálně každý den udržovat ručně aktuální data v produktech ve vašem e-shopu. Data jako jsou nákupní a prodejní ceny, popisy, fotky, a hlavně dostupnosti produktů. Zakládat nové produkty, skrývat staré, či vyprodané. Těžko zvladatelný úkol už při stovce produktů, kdyby to mělo být jednou za den. A k tomu je dobrý Updater NG. Všechno tohle a mnoho dalších věcí za vás udělá sám, automaticky, bez starostí a to několikrát (až 18x) denně.

Úplná moc

Updater NG

Managment toku položek. Stává se, že některý dodavatel má rozsáhlý sortiment. A vy máte zájem jen o část. Určitou skupinu produktů. Nějakou značku nebo produkty jednoho zaměření. Jenže dodavatel do feedu posílá veškerou svou nabídku. Updater vám pro takovou selekci dá velmi mocný nástroj. Bude mít plnou moc nad tím které produkty se vám na shop dostanou a které ne. Díky systému schvalování produktů si sami určíte co chce mít v nabídce. A to buď přesným ručním určením. Nebo automatizovaně na základě podmínek, které si nastavíte.

Rychlá hromadná efektivní editace

Updater NG

Úprava popisků, názvů produktů nebo parametrů je velmi zdlouhavá činnost. Obzvláště pokud to děláte po jednom v administraci. Trochu si usnadnit práci exportem produktů do excelové tabulky a tím to zrychlit. Jenže ono je to nepřehledné a po hodině koukání do tisíců řádků vám půjde hlava kolem. Toto elegantně Updater NG řeší. Dostanete do ruky nástroj díky kterému budete moci produkty přímo upravovat a to jak po jednom tak hromadně. Už žádné excel tabulky a podobně. Vše pěkně přehledně na jednom místě, klikatelně a rychle.

Pokročilá správa produktů a variant

Updater NG

Jednou z nemilých věcí je, že již založený produkt většinou nejde v e-shopu dál upravit z hlediska variant pokud by měl nějaké mít. Bud ho vytvoříte už s nimi nebo bez nich. V Updateru si můžete jakýkoli produkt s variantami rozložit na jednotlivé produkty nebo naopak z čehokoli sestavit jeden produkt nový jako celek. Je to otázka jen několika kliknutí. Hodí se to i v případě kdy dodavatel má méně kvalitní feed a neposkytuje v něm informace ke spojování produktů s jeho variantami a není žádný další klíč jak to spojit.

Úložiště

Updater NG

Občas se stávají různé věci, jako třeba že si neopatrným zásahem nabouráte strukturu e-shopu, nebo se rozhodnete přejít na jinou platformu. Ať už jedno nebo druhé v Updateru máte svá data v bezpečí uložená. Pokaždé dojde k jejich obnově při procesu aktualizace nebo přesunu na jiný e-shop. Je to jen vedlejší produkt toho všeho, ale určitě občas přijdou situace kdy se to může hodit a Updater tím minimalizuje škody.

Další pokročilé funkce

Updater NG

Updater disponuje mnoha dalšími a pokročilými funkcemi pro praci s produkty. Všechny je vypsat je na dlouho, zmíním ještě třeba jen automatické párování produtků na kategorie e-shopu, generovaní popisků nebo do popisků či názvů produktů nebo i maličkost jako je hlídání změny dostupnosti u vybraných produktů, což ocení především ti jenž mají delší dostupnosti a dodavatel neumožní nedostupný produkt objednat. Ale to i další už je lepší si zkusit na vlastní kůži.

Updater NG

Updaterem podporovaná řešení

E-shopová platforma PeZeus
E-shopová platforma Upgates
Shoptet
E-shop rychle
Webareal
shoptet
Updater NG